Люди Вінничини постали проти кієвської мафії

Розмови про поточний стан місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, а також огляди подій на цю тему.

Люди Вінничини постали проти кієвської мафії

Повідомлення Віктор Лисак » Чет грудня 11, 2014 12:11 am

Події у Вінниці 6 грудня, котрі зворушили Україну, найкоротше можна описати: "В українців починає прорізатись розум в голові".
Чергове повстання місцевої громади проти кієвських намісників у жорсткій централізованій державі є цілком закономірним явищем на її шляху до повного розпаду.
Будь-яка централізована держава може існувати тільки тоді, коли центральна влада має достатньо сили аби міцно тримати за горло всіх решту. Росія є дуже добрим прикладом такого утримування.
З другого боку, в кієвській державі, влада, природньо рабська і не достатньо міцна для того, аби тримати за горло цілу країну. При таких умовах у держави тільки один шлях - розпад. І якщо не вистачить у центру розуму на те аби суттєво децентралізувати країну, то так воно й буде. І це може бути дуже швидко.

Звичайно ж, кієвська влада буде робити все можливе аби якомога міцніше тримати у власних зубах єдине корито, з котрого вона годується.
І як зараз стає все зрозумілішим, всі попередні балачки про децентралізацію України є нічим іншим. як добре вимішаною лапшею, котру поточна кієвська влада пробує вішати на вуха українців, точнісінько так само, як це робили всі попередні кієвські мафіозі.

Люди Вінничини молодці. Вони дуже добре починають розуміти, що кієвська мафія ніколи сама їм нічого не дасть. Саме тому аби забезпечити собі пристойний розвиток та процвітання, вони мають самі повставати проти Кієва.

Якщо не повстануть, то зігниють.
Віктор Лисак
 
Повідомлень: 35
З нами від: Суб серпня 23, 2014 6:42 pm

Повернутись до Федералізм в Україні

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Жодного зареєстрованого користувача і 1 гість

cron