Рускі копають собі яму

Розмови про поточний стан місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, а також огляди подій на цю тему.

Рускі копають собі яму

Повідомлення localist » Чет березня 20, 2014 11:09 am

Після кримського фарсу Росія почала наполягати на федералізації України.
Це наполягання, насамперед, показує звичну відсталість російського розуму. Нормальні люди могли так думати десь тисячу років тому, але ніяк не зараз.

Будь-яка глибока децентралізація будь-якої держави, насамперед, означає втрату зв. контролю над цією державою, а Росія, як відомо, навпаки хоче мати повний контроль над Україною. Так де ж тут нормальна людська логіка?
Хіба що під тією федералізацією, котру Росія хоче нав'язати Україні, вони розуміють руский тип жорсткої централізованої "федерації".

Якщо Росія, направду, хоче утримувати свій попередній повний контроль над Україною, то це вона може це забезпечити тільки при умові збереження в Україні жорсткої централізованої системи влади, котра існує в Україні від самого її народження. При таких умовах, забезпечивши контроль над Центром матимеш контроль над всією державою.
Саме так воно і було при януковичеві.

Коли будь-яка держава глибоко децентралізовується до справжнього федерлізму, тоді контроль над цією державою з зв. стає практично не можливий. Це відомо кожній думаючій людині, але ніяк не під силу первісному рускому розуму.

Спробуйте, для прикладу, взяти собі пд контроль Швейцарію. Для цього, вам потрібно взяти під контроль кожний з 25 кантонів, котрий фактично має повну структуру окремої держави. Більше того, аби взяти під контроль кожний за кантонів, ви мусите взяти під контроль кожну з громад кожного кантону, від'як ці громади мають доволі великий рівень незалежності від влади самого кантону.

Якщо йти за цією логікою, і утворити Федеральну Україну за подібним приципом, тобто надати всім її районам статус рівносильний статусові швейцарських кантонів, а це дуже легко та цілком реально здійснити, тоді для того, аби ви взяли під контроль Українську Федерацію, вам буде потрібно брати під контроль кожний з її 490 районів.
Хіба можливо таке зробити? Ніколи.
Саме тому незалежність Україні залежить від децентралізації та автономії її районів.

А щодо Росії, то як мудрий каже: "Умом расію нє панять (ево там нєт (там толька душа))". А коли та душа належить дідькові, тоді це вже жахи.
localist
 
Повідомлень: 76
З нами від: Чет лютого 28, 2013 2:52 am

Повернутись до Федералізм в Україні

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Жодного зареєстрованого користувача і 1 гість

cron