Німецький уряд (Бундесрат)
Стежте @FederalUkraine
Світовий Федералізм : Німеччина форумІсторія Німецького Федералізму

Структура влади

Федеральна Рада
( Bundesrat )


Федеральні Збори
( Bundestag )


Розмежування повноважень

Теоретичні аспекти німецького федералізму

Особливі риси німецького федералізму

Міжурядова співпраця

Система оподаткування

Федеральна Рада Німеччини

Федеральна Рада Німеччини, тобто Bundesrat, є горішньою палатою Парламенту Німеччини і є законодавчою владою, яка представляє всі шістнадцять німецьких земель на федеральному рівні.


Організаційна структура

Членами Федеральної Ради є делегати від всіх шістнадцяти земельних урядів.

В сучасному складі Федеральної Ради не всі зéмлі представлені однаковою кількістю голосів. Зéмлі (регіони), населення яких менше двох мільйонів, мають по три голоси. Зéмлі, населення яких більше двох мільйонів і менше ніж шість, мають чотири голоси. Зéмлі, населення яких складає більше ніж шість мільйонів, мають п'ять голосів, а ті, населення яких більше ніж сім мільйонів, мають шість голосів.

Головною характерною рисою, на яку варто покласти акцент, є той факт, що Федеральна Рада не тільки втілює міжурядовість федеральної системи, але й також є відповідальною за ефективне керування та координування роботи багатьох взаємозалежних установ, які створені міжурядовою структурою. Координаційна функція провадиться в галузі законодавства, головним чином в спеціальних комітетах, в яких зéмлі мають порівну по одному голосу.

Президент
Спікер Федеральної Ради є її президентом. Президентство у Федеральній Раді основане на річному циклі, тобто кожного року президентом обирається прем'єр іншої землі (регіону).

Головними функціями президента є головування на засіданнях Федеральної Ради. Президент чи президентка також представляє Федеральну Республіку Німеччини у всіх справах Федеральної Ради.

Президент чи Президентка Федеральної Ради має двох помічників відомих, як Віце-президенти, які виконують функцію радників і заступників у випадку відсутності президента.

Палата Європейських Справ
Ця палата була утворена в 1993-му році і складається з представників кожної федеральної землі.

Комітети
Подібно до всіх інших парламентських структур, Федеральна Рада має парламентські комітети, які готують та представляють рекомендації на розгляд Федеральної Ради. Кожна з шістнадцяти німецьких земель має по одному представникові та одному голосу в кожному комітеті.

Секретаріат
Федеральна Рада Німеччини складається з приблизно 190 офіційних осіб та працівників. Головною відповідальністю Секретаріату є організація та проведення сесій Ради та засідань її комітетів.


автор: Віктор Лисак

джерела:

bundesrat.de
31. 3.2013

Будь ласка, якщо маєте бажання написати статтю для цього сайту на тему децентралізації, самоврядування чи федералізму в Україні, пишіть на
зворотній зв'язок

         вголос    ”Новини    buknews.com.ua    buknews.com.ua    Рівненські новини    новини донеччини    новини луганська    новини луганська    новини луганська    новини сумщини    новини чернігівщини    новини полтавщини    новини херсонщини    миколаївська облрада    парламент криму    новини черкащини    новини київщини    новини одещини